kupię dom ząbki

Szukasz informacji na temat kupię dom ząbki zajrzyj do serwisu nieruchomości. U nas znajdziesz informacje na temat kupię dom ząbki


 • Uwaga na złodziejki mężów
  Większość kobiet, nawet tych, które wdają się w romanse z żonatymi, nie zasadza się umyślnie na cudzych mężczyzn. Zakochują się, chcą seksu albo zwyczajnie im się nudzi, a fakt, że wybranek nosi na palcu obrączkę to raczej przypadek. Ale są kobiety, które specjalnie polują na zajętych mężczyzn. I trudno je zdemaskować.
 • Na ten dzień czekają dzieci na całym świecie. 1 czerwca dorośli obdarowują swoje pociechy prezentami. Nie masz jeszcze upominku? Spokojnie. Sklepowe półki uginają się od zabawek, gier i rozmaitych ciekawych gadżetów. Przedstawiamy wam kilka inspirujących propozycji.
 • Po pogrzebie posłowie PiS pojechali na imieniny
  Prosto z Łodzi, najważniejsi politycy PiS pojechali do Torunia. Tego dnia imieniny obchodził bowiem ojciec Tadeusz Rydzyk. Posłowie nie mogli więc zignorować takiej uroczystości.
 • Awantura u Moniki Olejnik. Poseł się obraził i wyszedł ze studia
  Znany poseł PiS obraził się na Monikę Olejnik i w trakcie radiowej audycji na żywo wyszedł ze studia "Zetki". "Nie może być tak, że prowadząca nie zdobywa się na obiektywizm" - argumentował poseł Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.
 • Pruszków, czyli tanie mieszkania z kiepskim dojazdem
  Pruszków to miasto dylematów. Lokale są tu znacznie tańsze niż w Warszawie, tylko jest ich niewiele. Do tego, mimo bliskości Warszawy, trzeba liczyć się z kiepskim dojazdem
 • Drożeją ubranka, mleko i pieluchy. Dziś dziecko to luksus dla zamożnych ludzi
  Wielu producentów podniosło ceny z początkiem roku. Reszta zapowiada, że zrobi to teraz.
 • Maciej Stuhr w "Pokłosiu"
  "Z powodu udziału w filmie "Pokłosie" przestałem być uważany za Polaka w niektórych kręgach" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr. W wywiadzie aktor tłumaczy, że spodziewał się fermentu po premierze "Pokłosia", ale nie wchodzi już na  internetowe fora.
 • Dziecko w gabinecie dentystycznym
  Chociaż służą zaledwie kilka, maksymalnie kilkanaście lat, to dziecięce zęby wymagają szczególnej uwagi. Po pierwsze są dużo bardziej delikatne niż zęby stałe, przez co są narażone na szybszy rozwój próchnicy, a druga sprawa to nastawienie dziecka. Nie każdy maluch chętnie czyści ząbki, czy daje się zaprowadzić do dentysty. A pielęgnowanie zębów naszego dziecka to ważna sprawa, bo ewentualne zaniedbania mogą mieć negatywny wpływ na uzębienie stałe.
 • Paweł Lisicki
  Paweł Lisicki stracił stanowisko redaktora naczelnego "Uważam Rze". W poniedziałek z tygodnika zwolniono Michała Karnowskiego. Jest już nazwisko następcy Lisickiego. Po tej dymisji publicyści "Uważam Rze" zgodnie postanowili zakończyć współpracę z tygodnikiem.
 • Tomasz Lis, naczelny "Newsweeka"
  Tomasz Lis mocno atakuje Jarosława Kaczyńskiego za jego słowa na marszu PiS. Jego zdaniem to był "tragikomiczny teatr" człowieka, który stał się "żoliborską wersją Orbana".
 • Józef Wojciechowski
  Polubiłem amerykański styl życia, dlatego mam inne biuro niż większość prezesów. Nauczyłem się mentalności tamtych ludzi, ich sposobu myślenia – mówi Józef Wojciechowski
 • Małe mieszkanie
  Do tej pory wiadomo było, że najmniejsze mieszkanie znajduje się w Londynie. W lokalu o powierzchni 8 mkw. mieści łóżko, kuchenkę, prysznic i WC. Teraz na podobne oferty trafić można także w Polsce. Choć prawo mówi, że mieszkanie zaczyna się, gdy jeden pokój ma co najmniej 16 mkw., to w dziale "do sprzedania" pojawiają się oferty w rodzaju "ustawne 8 metrów...".
 • W najbliższym czasie przekażę kierowanie parafią wyznaczonemu administratorowi. Wyprowadzę się z domu parafialnego i poza parafią będę czekał na prawomocne rozstrzygnięcie Stolicy Apostolskiej w tej sprawie - napisał w oświadczeniu ksiądz Wojciech Lemański.
 • Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński i minister spraw zagraniczych Grzegorz Schetyna
  Ta wypowiedź Grzegorza Schetyny rozwścieczyła Moskwę. Szef polskiego MSZ stwierdził, że to pierwszy front ukraiński i ukraińscy żołnierze wyzwolili obóz koncentracyjny Auschwitz. Zdaniem Kremla to "drwiny z historii" i "antyrosyjska histeria".
 • Spotkanie z wyborcami w Nowym Targu
  Polska potrzebuje zgody, ale i czasem góralskiej ciupagi. Tak mówił prezydent Bronisław Komorowski podczas wizyty w Nowym Targu w Małopolsce. Wystąpieniu prezydenta towarzyszyły gwizdy i okrzyki niektórych mieszkańców.