kupię mieszkanie grodzisk mazowiecki

Szukasz informacji na temat kupię mieszkanie grodzisk mazowiecki zajrzyj do serwisu nieruchomości. U nas dowiesz się jak wygląda kupno mieszkania


 • Targówek to jedna z tańszych dzielnic Warszawy
  Rosną ceny mieszkań z drugiej ręki w podwarszawskich miejscowościach. Zdaniem pośredników, doganiają poziomem te w ościennych dzielnicach Warszawy.
 • Kaczyński pyta: Co Komorowski wiedział o lataniu prezydenta
  "Wypowiedź Bronisława Komorowskiego, że może prezydent gdzieś poleci i będzie po wszystkim, powinna być przedmiotem śledztwa" -  stwierdził Jarosław Kaczyński, który na konferencji prasowej długo tłumaczył m.in. dlaczego nie było go na zaprzysiężeniu nowej głowy państwa. Dodał też, że nigdy nie zapowiadał, że nie będzie mówił o katastrofie.
 • "Gazeta Wyborcza": Kaczyński musi odejść!
  Jarosław Kaczyński nigdy nie był ulubieńcem "Gazety Wyborczej". Dziennik ten jednak jeszcze chyba nigdy tak jasno nie wyartykułował czego oczekuje na polskiej scenie politycznej. Piórem Wojciecha Mazowieckiego gazeta żąda wycofania się szefa PiS z polskiej polityki.
 • Czy Polska będzie miała swój Disneyland?
  Ma być gigantyczny, a jego atrakcyjność porównywana z Disneylandem czy niemieckim Europa Park. Izraelscy biznesmeni chcą zbudować w naszym kraju megalunapark o wartości około dwóch miliardów złotych - ujawnia "Newsweek".
 • Sławomir Nowak
  Koszmar szefa resortu transportu stał się jawą. Budowa strategicznej autostrady okazała się porażką. Teraz minister Nowak ma ofertę dla polskich kierowców...
 • Stos gazet
  Redaktor ten został wyrzucony z pracy w "Rzeczpospolitej" po artykule Cezarego Gmyza o trotylu. Nowe władze gazety zdecydowały jednak, że powinien wrócić do pracy.
 • Maciej Stuhr postanowił wykorzystać spadek cen na rynku nieruchomości i zakupił kilka działek w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Czyżby aktor planował wybudowanie dworku?
 • To tchórz i kłamca - tak o premierze Donaldzie Tusku mówił w Sosnowcu szef Solidarności Piotr Duda. Duda jest gościem specjalnym na kongresie Prawa i Sprawiedliwości.
 • Beach City
  Na mierzei między Bałtykiem a jeziorem Jamno od zera powstać ma nowy polski kurort pełen luksusów, o niespotykanej do tej pory skali. Zajmie 36 hektarów, a pochłonie - bagatela - 700 mln euro.
 • Młodzi ludzie przed domem
  Kupić dom pod miastem niż mieszkanie w jego granicach - to pierwsze rozwiązanie doradzają eksperci Wealth. Za tą samą kwotę możemy mieć dwukrotnie większą przestrzeń, ogród oraz, jak donoszą naukowcy, szczęście.
 • Jacek Rostowski
  Czy był deal między szefem NBP a ministrem Sienkiewiczem? "Nie było. Obie części tej umowy były nie do przeprowadzenia" - mówi w rozmowie z DGP były minister finansów Jacek Rostowski. Przypomina on, że "nagrywanie i przekazywanie podsłuchanych rozmów jest przestępstwem". Dlatego ma on zamiar złożyć skargę do prokuratury.