kupię mieszkanie mława

Szukasz informacji na temat kupię mieszkanie mława zajrzyj do serwisu nieruchomości. U nas dowiesz się jak wygląda kupno mieszkania


 • Skowroński: Media publiczne mają w sobie gen samozagłady
  W publicznych mediach przeszkadzały mi zwłaszcza biurokratyczne zasady, absurdalne przepisy, które powodowały, że najprostsza rzecz, jak wypłacenie komuś wynagrodzenia, wymagała nieustannego balansowania na linie. Można się albo do tego systemu dostosować, schować się, uznać, że wszystko jest niemożliwe. Albo się narazić - mówi DZIENNIKOWI Krzysztof Skowroński.
 • Skowroński: "Media publiczne mają gen samozagłady"
  Dziennikarz czasem powinien się narażać. Tymczasem dziennikarz mediów publicznych jest zainteresowany swoim przetrwaniem - mówi w rozmowie z DZIENNIKIEM Krzysztof Skowroński. - Widzę, jak polska polityka zdziadziała czy spsiała. Jak stała się domeną korporacji ludzi nazywanych politykami.
 • Mapa polskich pensji. Gdzie zarabia się najwięcej
  Średnie zarobki Polaków wzrosły w 2010 roku tylko o 75 zł.
 • Awantura u Moniki Olejnik. Poseł się obraził i wyszedł ze studia
  Znany poseł PiS obraził się na Monikę Olejnik i w trakcie radiowej audycji na żywo wyszedł ze studia "Zetki". "Nie może być tak, że prowadząca nie zdobywa się na obiektywizm" - argumentował poseł Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.
 • Lemon zwycięzcą "Must be the music"
  Zmagania uczestników 3. edycji show "Must be the music" dobiegły końca. W wielkim finale programu zwyciężyła grupa Lemon, która w ścisłej dogrywce pokonała hip-hopowy skład Najlepszy Przekaz w Mieście.
 • Logo PSL
  Kolesiostwo i finansowe przekręty na olbrzymią skalę - nagranie rozmowy działaczy PSL odsłania kulisy zarządzania państwowymi spółkami. Były szef Agencji Rynku Rolnego opowiada szefowi kółek rolniczych o machlojkach, jakie mają miejsce w zaciszu prezesowskich gabinetów. Zapis nagrania publikuje "Puls Biznesu".
 • Donald Tusk
  Rząd uznał, że co było do sprzedania - sprzedano. Zostawia tylko kontrolę nad strategicznymi spółkami. W przyszłym roku ostatni raz budżet sięgnie do wpływów z prywatyzacji. "Nie będziemy przygotowywać już planu prywatyzacji na rok 2014 i kolejne lata" - zapowiada minister skarbu Mikołaj Budzanowski. Obecnie obowiązujący plan kończy się na 2013 roku.
 • Gala Miss Polski na Wózku. Donald Tusk ze zwyciężczynią Olgą Fijałkowską
  To była pierwsza edycja wyborów, które mają szansę na stałe wejść do kalendarza imprez. W Ciechocinku wybrano najpiękniejszą spośród Polek, które jeżdżą na wózku inwalidzkim. Została nią Olga Fijałkowska. Na gali, w czasie której rozdano tytuły, pojawił się premier Donald Tusk.
 • Dwadzieścia lat temu Armia Czerwona wreszcie opuściła Polskę. Jednym z najbardziej znanych garnizonów był ten w Legnicy. Stacjonowało tam kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy. Najbardziej luksusowe wille w mieście przeznaczono dla radzieckich generałów. Oto zdjęcia tych posiadłości.
 • Logo VW
  Wicepremier Janusz Piechociński tajemniczo zapowiedział, że w grudniu "gracz z pierwszej półki światowego przemysłu motoryzacyjnego" ogłosi budowę nowej fabryki w Polsce. Pracę w niej ma znaleźć trzy tysiące osób. Dziennik.pl ustalił, kogo minister ma na myśli.
 • Miejsce walki na wschodzie Ukrainy, niedaleko Słowiańska
  Sześć osób zginęło w strzelaninie na jednym z prorosyjskich posterunków niedaleko Słowiańska na wschodzie Ukrainy. Na miejscu potyczki zostały spalone i podziurawione kulami wraki samochodów.
 • Władimir Putin
  Jak powinny zareagować polskie władze, gdyby Władimir Putin zechciał przyjechać na rozgrywane w Polsce siatkarskie mistrzostwa świata? Wiceprezes PiS mówi, że należy dać rosyjskiemu prezydentowi do zrozumienia, że taka wizyta nie byłaby mile widziana.
 • Siergiej Ławrow
  Szef polskiej dyplomacji zachował się niestosownie. Tak komentowana jest w Rosji wypowiedź Grzegorza Schetyny, dotycząca wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau przez żołnierzy ukraińskich. Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, podczas jednej z konferencji prasowych, nazwał ją "bluźnierstwem".
 • Grzegorz Schetyna
  Szanowny Panie Ministrze. Głęboko wierzę, iż Pańska niefortunna wypowiedź, że niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz wyzwalali Ukraińcy, jest prawdopodobnie skutkiem niefortunnego przejęzyczenia. Aby mógł Pan uniknąć kolejnych podobnych pomyłek i wynikających z nich skandali dyplomatycznych, pozwoliłem sobie przygotować specjalną ściągawkę. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechce ją Pan wydrukować i nosić w kieszeni po europejskich salonach.
 • Przedstawiciel New Holland Tomasz Wieja przekazał nowy ciągnik New Holland TD5 poszkodowanemu rolnikowi Radosławowi Zarembie
  Nowy traktor dla rolnika ze wsi Kulany pod Mławą. Poprzedni zabrał mu komornik za długi sąsiada. Radosław Zaremba odebrał dziś kluczyki od nowego, niebieskiego ciągnika, który bezpłatnie użyczyła mu jedna z firm. Liczy, że w pole ruszy pod koniec marca. Firma zapewniła mu całkowicie nowy ciągnik.
 • Krzysztof Hołowczyc
  Krzysztof Hołowczyc kontra policja. Drogówka z Mławy twierdzi, że słynny kierowca drastycznie przekroczył dozwoloną prędkość. Rajdowiec mandatu nie przyjął i sprawa trafiła do sądu. Rozprawę utajniono. Powód? Zupełnie inny niż podała policja.