mieszkania rynek wtórny białystok

Odsprzedaż mieszkań? Sprawdź co mamy dla Ciebie w dziale mieszkania rynek wtórny białystok. Więcej w dzale nieruchomości.


 • Mieszkania przestały tanieć
  Koniec dobrych wieści dla tych, któzy chcą kupić mieszkanie - skończyły się spadki cen. Na szczęście za metr kwadratowy nie musimy jeszcze płacić więcej, ale, jak ostrzegają analitycy, to tylko kwestia czasu. Dobre wieści płyną jednak z rynku kredytowego - oprocentowanie pożyczek powinno spaść.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Makieta domu
  Przez zastój na rynku nieruchomości najbardziej spadły ceny domów. W stolicy potaniały nawet o 20 - 30 proc.
 • Politycy opozycji ostro krytykują premiera, który wybiera się w podróż po kraju, by porozmawiać z Polakami. "Premier powinien rządzić, a nie jeździć" - odpowiada na to Adam Hofman z PiS. Artur Dębski z Ruchu Palikota ostrzega szefa rządu przed wizytami w miejscowościach, w których bezrobocie sięga 30 procent.
 • Jarosław Kaczyński
  Ludzie są zmęczeni Donaldem Tuskiem, rosną więc szanse Jarosława Kaczyńskiego na przejęcie władzy - ocenia amerykański "New York Times". Zdaniem gazety, możliwe zmiany w polskiej polityce wywołują dreszcze w całej Europie.
 • Mieszkanie
  Ceny ofertowe spadły w lipcu o około 1,5 proc. m.in. w Sopocie, Warszawie i Łodzi. Jak wynika także z nowego raportu portalu nieruchomości Domy.pl i firmy doradztwa kredytowego Open Finance w Białymstoku poszły z kolei w górę o 0,5 proc.