mieszkania rynek wtórny toruń

Odsprzedaż mieszkań? Sprawdź co mamy dla Ciebie w dziale mieszkania rynek wtórny toruń. Więcej w dzale nieruchomości.


 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Prezydent RP Bronisław Komorowski
  Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w programie TVN24 "Piaskiem po oczach", że niepokoi go fakt, iż jedna siła polityczna wyspecjalizowała się w zagospodarowywaniu złych emocji. Wątpi też, żeby jakakolwiek forma upamiętnienia ofiar katastrofy mogła usatysfakcjonować tę siłę.
 • Nawet w Sopocie spadają ceny mieszkań
  Informacja o spadku cen metra kwadratowego mieszkań w Polsce nie jest sensacją. Ale już doniesienia potwierdzające przecenę nawet w najdroższym polskim mieście są sensacyjne jak najbardziej.
 • Mieszkanie w programie "Rodzina na swoim"
  Nowe limity cenowe w programie "Rodzina na swoim" uniemożliwiają zdobycie dopłaty na mieszkania z rynku wtórnego – alarmują we wspólnym raporcie analitycy tego rynku.
 • O mieszkanie w programie "RnS" wciąż warto się postarać
  Po przycięciu przez parlament limitów cen mieszkań dostępnych w ramach rządowych dopłat do kredytów osoby liczące na tę formę finansowania zakupu mieszkania muszą się liczyć z kolejnym obostrzeniem.
 • o. Tadeusz Rydzyk
  Jak donosi blog Głos Rydzyka, założyciela katolickiej rozgłośni rozzłościły słowa jednej z wiernych słuchaczek Radia Maryja. Kobieta zasugerowała, że zamiast protestować w obronie TV Trwam należałoby się modlić.
 • Marek Jurek
  Marek Jurek krytykuje film National Geographic o katastrofie smoleńskiej. Jego zdaniem ten obraz to "dezinformacja". Ma jednak nadzieję, że to przez naiwność twórców, a nie część rosyjskiej kampanii.
 • o. Tadeusz Rydzyk
  "Trzeba się przygotować na pójście na Warszawę. Ale wtedy mobilizacja powszechna. Wszystkich Polaków, wszystkich ludzi wierzących. To nie może być 100, 200 czy 300 tysięcy nawet” - wzywa o. Tadeusz Rydzyk.
 • Sławomir Nowak
  Posłowie PiS poszli za ciosem i teraz domagają się dymisji ministra transportu. "Piramida niekompetencji tego rządu przerasta wszelkie możliwe granice. I tak się również dzieje w przypadku ministra transportu Sławomira Nowaka" -  przekonuje Andrzej Adamczyk.
 • Pałac Prezydencki zabiera głos w sprawie wypowiedzi szefa PiS. Współpracownicy głowy państwa uważają, że te słowa to dowód, że Jarosław Kaczyński zrywa z nowym wizerunkiem spokojnego polityka. Twierdzą też, że Bronisław Komorowski nie da się wciągnąć w "snucie insynuacji".
 • Karpacz
  Wrocławski biznesmen wpłacił 23 tys. zł za hotelowy nocleg ponad stu delegatów na zjazd, który odbył się w Karpaczu. "Dostałem te pieniądze w Platformie" tłumaczy w rozmowie z "Newsweekiem" Marek Heinke.
 • Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński, na Marszu Niepodległości mówił o sprawiedliwości i solidarności, zarówno w sferze społecznej, jak i gospodarczej i politycznej. Jego zdaniem współczesna Polska we wszystkich tych dziedzinach pozostawia wiele do życzenia.
 • Jarosław Kaczyński
  Pomysły Jarosława Kaczyńskiego na rozwój polskiej gospodarki rozbawiły polityków. Zdaniem Tomasza Nałęcza, jedyną szansą na zdobycie biliona złotych, byłoby sprzedanie "Księżyca z komórki".
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński
  Bez uderzenia w korupcję nie będzie modernizacji - twierdzi PiS. Jarosław Kaczyński mówił w Warszawie w trakcie konferencji "Przeciw biedzie, przeciw korupcji", że na rozwoju Polski od początku przemian ciąży sprzeniewierzanie publicznych pieniędzy.
 • Sejm
  Nowy sondaż wyborczy pokazuje rosnącą przewagę PiS nad PO. Oprócz tych dwóch partii, w Sejmie znalazłyby się dwie lewicowe formacje. Pozostałe ugrupowania nie miałyby szans na przekroczenie progu wyborczego.
 • Pieniądze
  Szykuje się wielki pozew zbiorowy przeciw bankom udzielającym kredytów we frankach szwajcarskich. Jeśli klienci różnych instytucji uznają, że to ich ostatnia szansa na obniżenie wysokich rat, to Polskę może czekać prawdziwa katastrofa.
 • Sejm
  Notowania PiS spadły, ale tylko o jeden punkt procentowy. Platforma Obywatelska w najnowszym sondażu nie zmienia swoich notowań. Wzrost zanotował za to Twój Ruch. Oto najnowszy SONDAŻ WYBORCZY.
 • Janusz Korwin-Mikke
  "Państwo polskie to wasz największy wróg, Unia Europejska to czerwona hołota, a chłopcy powinni być uczeni agresji" - takie słowa można było usłyszeć w auli Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego. Przemawiał Janusz Korwin-Mikke, lider Nowej Prawicy.