nieruchomości online

W dziale nieruchomości znajdziesz informacje na temat nieruchomości online. Nie szukaj dalej i sprawdź frazę nieruchomości online w dziale nieruchomości


 • Policja dostanie nowy bat na przestępców
  Nowy system informatyczny pozwoli polskiej policji sprawdzić na terenie całej UE, w jakich bankach przestępcy lokują pieniądze, w jakie akcje inwestują oraz gdzie kupują nieruchomości. Funkcjonariusze uzyskają też łatwiejszy dostęp do baz danych urzędów skarbowych.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • NIK alarmuje: Minister skarbu nie wie, ile ma w skarbcu
  Zintegrowany system informatyczny w MSP to bubel za 7 mln zł. Aby policzyć majątek państwowy, urzędnicy muszą wprowadzać dane na piechotę. Raportom o stanie majątku Skarbu Państwa nie można ufać – alarmuje Najwyższa Izba Kontroli. Urzędnicy resortu tworzą je ręcznie, wypełniając tabelki w arkuszach Excela.
 • Jak uchronić oszczędności przed inflacją?
  Na koniec marca 2011 r. wartość oszczędności Polaków wyniosła 728,5 mld zł – wynika z danych firmy Analizy Online. Składają się na nie lokaty bankowe, jednostki funduszy inwestycyjnych, emerytalnych, inwestycje giełdowe oraz gotówka, którą Polacy mają w portfelach. Jak uchronić ten majątek przed spadkiem wartości?
 • Policja alarmuje, ze rośnie przestępczość gospodarcza
  Mafijne grupy przestępcze koncentrują się na przestępstwach ekonomicznych. Jest ich już więcej niż trudniących się klasyczną przestępczością kryminalną. Łączne straty wyrządzone przez przestępców w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosły blisko o 40 proc. i sięgają 7,2 mld zł.
 • Nowy blok mieszkalny
  Czerwiec przyniósł wzrost wysokości przeciętnej marży kredytów udzielanych w złotych. Tak wynika z raportu przygotowanego przez Szybko.pl, Metrohouse i Expandera. Potwierdzają to też dane TotalMoney.pl. Kredyt hipoteczny, mimo, że drożejący jest jednak najlepszym sposobem na zdobycie własnego „M”. Zobaczmy zatem, co obecnie banki oferują osobom zainteresowanym kredytem hipotecznym.
 • Za nieco ponad 2 miesiące zakończy się program Rodzina na Swoim. TotalMoney.pl postanowił sprawdzić, na co mogą liczyć tzw. "single", chcący kupić swoje pierwsze mieszkanie - kawalerkę, a zakup ten sfinansować kredytem udzielonym na warunkach w pełni komercyjnych.
 • Sprawdzanie samochodu
  W systemie ewidencji pojazdów CEPiK jest taki bałagan, że nie spełnia on swojej funkcji. Dlatego będą zmiany. Dotkną kierowców, stacje diagnostyczne i samorządy
 • Kiedyś Kowalski wstydził się niespłaconych długów, dziś komornik na karku to dla niego żaden dyshonor. Polacy łapią się wszelkich sposobów, by uniknąć odpowiedzialności. I są w tym coraz bardziej przebiegli.
 • Decydując się na zakup jakiegokolwiek produktu, warto sprawdzić czy nie możemy go zdobyć po okazyjnej cenie. Przede wszystkim trzeba dokładnie rozeznać się w ofertach i wybrać tę najkorzystniejszą. Tak samo wygląda sytuacja w przypadku zakupu polisy ubezpieczeniowej. Duży wybór gwarantuje wiele możliwości. Jak i kiedy możemy ubiegać się o zniżki?
 • Mieszkania
  Ustawa o odwróconym kredycie hipotecznym weszła w życie 15 grudnia 2014. Opisuje całkiem nowy produkt na polskim rynku. Sprawdźmy czym on właściwie jest i co gwarantuje kredytobiorcy.
 • Pieniądze
  Banki mogą wystawić w tym roku na sprzedaż niespłacane kredyty warte nawet 20 mld zł. Zachęca ich do tego rosnące zainteresowanie polskimi długami ze strony zagranicznych inwestorów. A to, że zagraniczna firma windykacyjna kupi nasz dług, paradoksalnie może oznaczać dla nas szansę na łatwiejszą jego spłatę.
 • W 2014 r. banki udzieliły 50 mln pożyczek osobom o niskiej wiarygodności kredytowej. Tym razem kupowano za nie głównie samochody.
 • Mieszkanie
  Eksperci porównywarki finansowej TotalMoney.pl przygotowali dla Państwa kolejny ranking kredytów hipotecznych. W lutym analitycy szukali najlepszego finansowania dla dwuosobowej rodziny mieszkającej w Warszawie. Sprawdźmy, ile wyniosą koszty kredytu w przypadku zakupu nieruchomości ulokowanej na warszawskim Bemowie.
 • Stos złotych monet
  Private Banking, czyli bankowość dla najzamożniejszych, niesie ze sobą szereg usług i udogodnień. Indywidualne podejście do klienta i pomoc w różnorodnych sytuacjach to jedne z zalet bycia wyjątkowym klientem. Co można dostać w zamian za posiadanie na swoim koncie milionów? Sprawdź, w którym banku możesz zyskać najwięcej.
 • Własne cztery ściany
  Program Mieszkanie dla Młodych (MdM) doczekał się nowelizacji. Od końca bieżącego roku, kiedy to nowela wejdzie w życie, dopłata obowiązywać będzie nie tylko na nowe, ale również na używane mieszkania. Zadbano także o rodziny wielodzietne. Sprawdź, co jeszcze się zmieniło.
 • Zamach terrorystyczny w stolicy Turcji
  Prezydent Turcji potępia zamach w Ankarze, zaś środowiska prokurdyjskie obwiniają rząd o współudział w ataku. Do wybuchów doszło w pobliżu stacji kolejowej, gdzie miał się rozpocząć pokojowy marsz przeciwko polityce władz wobec kurdyjskich rebeliantów na południowym wschodzie Turcji. Według najnowszych doniesień, w eksplozjach zginęło 86 osób, ponad 180 zostało rannych.
 • Java
  Według badania AdEx – realizowanego przez PwC na zlecenie Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska – po pierwszym półroczu 2015 roku wydatki na reklamę online w Polsce wzrosły o 15,7%. Wartość komunikacji cyfrowej wyniosła tym samym 1,45 mld złotych, co oznacza dodatkowe 196 mln zł w porównaniu do analogicznego okresu w roku wcześniejszym. Głównym motorem rozwojowym jest nadal reklama graficzna.