tanie mieszkania jarosław

Szukasz taniego mieszkania w Twojej okolicy? Sprawdź dział tanie mieszkania jarosław. - pomożemy Ci w znalezieniu i wyborze odpowiedniego mieszkania!


 • Jarosław Kaczyński zostawia politykę
  Jarosław Kaczyński robi sobie odpoczynek od polityki - donosi "Fakt". Prezes PiS zaczął polityczny urlop, by w domy na Żoliborzu opiekować się mamą, która niedawno opuściła szpital. Kiedy Jarosław Kaczyński wróci na scenę polityczną?
 • Jarosław Kaczyński
  Czy to będzie nowy przebój internetu? Kilkanaście tysięcy internautów odwiedziło blog szefa PiS tylko w pierwszych godzinach po jego uruchomieniu. Pozostawili kilkaset komentarzy.
 • "Jarosław Kaczyński przechodzi do PJN"
  Prezes PiS w PJN? Taką sensacyjną teorię snuje eurodeputowany Marek Migalski. Według niego Jarosław Kaczyński robi wszystko, by przypodobać się środowisku ludzi, którzy popierają ugrupowanie Joanny Kluzik Rostkowskiej.
 • Tanieją mieszkania
  Ceny lokali mogą jeszcze spaść o 500-1000 zł za metr kwadratowy, w zależności od miasta. To efekt wielkiej wyprzedaży gruntów przez firmy deweloperskie, które muszą mieć gotówkę na spłatę zaciągniętych kredytów.
 • Jarosław Kaczyński
  Prezes PiS usunął się w cień i nie komentuje wydarzeń politycznych, milczy w sprawie afery Amber Gold, odpuszcza rządowi. Zdaniem "Super Expressu" to dlatego, że Jadwiga Kaczyńska trafiła do szpitala.
 • Antoni Macierewicz i Jarosław Kaczyński
  Nie potrzeba nikogo, żeby nas podpuszczał. Jarosław Kaczyński jest agentem rosyjskim, obiektywnie, niezależnie od swoich subiektywnych przekonań. Nie potrzeba w Polsce agentury rosyjskiej, bo wystarczą Macierewicz, Hofman i Kaczyński. Ci ludzie załatwiają wszystko – powiedział Janusz Palikot w Radiu ZET, komentując wypowiedź profesora Zbigniewa Brzezińskiego.
 • "Niegodny sposób pochówku" - to powód, dla którego jak twierdzi Jarosław Kaczyński, rozważa złożenie wniosku o ekshumację Marii Kaczyńskiej. Prezes PiS twierdzi, że istnieje rozbieżność między dokumentacją medyczną a stanem faktycznym.
 • Co stanie się z Jarosławem Kaczyńskim po śmierci jego matki Jadwigi? Jaka przyszłość czeka jego partię? Ponoć prezes PiS w rozmowie ze swoimi współpracownikami stwierdził: "Jestem po drugiej stronie rzeki".
 • Jarosław Gowin w Sopocie na molo
  Kandydatowi na szefa PO pogoda nie straszna. W najgorętszy dzień tego lata przekonywał na molo w Sopocie, że zwycięstwo w najbliższych wyborach parlamentarnych i wygrana Platformy Obywatelskiej zależy od programu tej partii.
 • "Zawsze wiedziałem, że Donald Tusk jest gotowy zrobić wszystko. Jest gotów łamać prawo . Mówi rzeczy, które też w różnych krajach pewnie by mu nie uszły, jako premierowi" - mówił w wywiadzie dla RMF FM prezes PiS. Kaczyński jest pewien, że jego partia wygra najbliższe wybory.
 • Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński tłumaczył w Krakowie, że w 1918 Polacy budowali nowoczesne państwo według swych własnych koncepcji. Poucza, że podobne rozwiązania powinno się zastosować teraz. "Mylą się ci, którzy sądzą, że rozwiązania mogą przyjść z zewnątrz" stwierdził.
 • Małgorzata Rozenek, Jarosław Kaczyński
  Małgorzata Rozenek jest córką Stanisława Kostrzewskiego, pełniącego rolę skarbnika PiS, zaufanego człowieka Jarosława Kaczyńskiego. Gwiazda TVN po raz pierwszy powiedziała, co sądzi o samym prezesie oraz jego zmarłym bracie, Lechu Kaczyńskim.
 • Jarosław Kaczyński
  Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego podczas prezentacji Komitetu Honorowego Jacka Sasina. Prezes PiS stwierdził, że Polska potrzebuje zmiany, która odsunie "złą władzę". Uważa bowiem, że obecna władza nie tylko nie kieruje się zasadami moralnymi, ale odrzuca też polską tradycję.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński
  Panowie zrobili sobie wielką krzywdę. Będę się domagał usunięcia z partii - tak prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński mówił w RMF FM o posłach PiS, którzy waz z żonami mieli pić własny alkohol i awanturować się na pokładzie rejsowego samolotu Ryanair. Komitet Polityczny partii ma podjąć decyzję w przyszłym tygodniu.
 • Jarosław Kaczyński
  "Polityka prorodzinna w programie PiS to nie tylko 500 złotych na każde dziecko" - przekonuje Jarosław Kaczyński. Podczas konwencji w Toruniu, prezes PiS zapowiadał także inne sposoby wspierania młodych ludzi.
 • Jarosław Kaczyński
  Msza na Wawelu i wiec przed Krzyżem Katyńskim - tak w Krakowie wyglądały obchody Święta Niepodległości zorganizowane przez Prawo i Sprawiedliwość. Wzięło w nich udział ponad dwa tysiące osób, z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, przyszłą premier Beatą Szydło i kandydatami na ministrów w jej rządzie.