zamiana mieszkania tomaszów mazowiecki

Jeżeli interesuje Cię zamiana mieszkania tomaszów mazowiecki zajrzyj do serwisu nieruchomości. U nas znajdziesz temat zamiana mieszkania tomaszów mazowiecki


 • "Bronkowi doradzają goście, którzy przegrali wszystko"
  Politycy Platformy Obywatelskiej z coraz większym dystansem mówią o prezydencie. Skład zespołu doradców Bronisława Komorowskiego, w którym dominują ludzie Unii Wolności, stoi kością w gardle działaczom partii rządzącej. Jeden z nich mówi, że "Bronkowi doradzają goście, którzy sami wszystko przegrali w polityce".
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Politycy PiS na inaugurację Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego
  Redaktor naczelny tygodnika "Wprost" mówi w TOK FM, jak postępować wobec "aktywistów z Krakowskiego Przedmieścia" i "radykalizującej się części elektoratu PiS". "Śmiech, oni nienawidzą śmiechu. Ten patos pęka, ta nabrzmiałość nie wytrzyma kpiny i szyderstwa, to jest broń" - stwierdził Tomasz LiS
 • Tomasz Lis, naczelny "Newsweeka"
  Tomasz Lis mocno atakuje Jarosława Kaczyńskiego za jego słowa na marszu PiS. Jego zdaniem to był "tragikomiczny teatr" człowieka, który stał się "żoliborską wersją Orbana".
 • Europoseł Michał Kamiński
  "Giertych sugeruje, że w okresie, gdy u władzy był Jarosław Kaczyński, PiS przekupiło ojca Rydzyka wielomilionowymi kontraktami rządowymi na inwestycje geotermalne. W zamian ojciec Rydzyk miał nie domagać się od PiS-u zaostrzenia ustawy aborcyjnej" - mówi europoseł Michał Kamiński w RMF FM. Gdyby to się potwierdziło, to zdaniem polityka byłby to "gigantyczny skandal".
 • Profesor Jadwiga Staniszkis
  Profesor Jadwiga Staniszkis ostro zaatakowała Donalda Tuska. Jej zdaniem premier jest beznadziejny, a nie ma żadnej strategii. Miota się więc w panice i podejmuje, zdaniem socjolog, absurdalne decyzje.
 • Igor Tuleya
  Haniebne czy zupełnie normalne? Politycy - goście audycji "Śniadanie w Trójce" - są podzieleni w sprawie lustrowania rodziców sędziego Igora Tuleyi. Były dziennikarz "Rzeczpospolitej" Cezary Gmyz napisał, że matka orzekającego w sprawie doktora G. pracowała w SB i Milicji Obywatelskiej.
 • Igor Tuleya
  "To sędzia Tuleya stwierdził, że lojalka Jarosława Kaczyńskiego jest fałszywa. To też negujecie?" - pytał polityków opozycji Stanisław Żelichowski z PSL. W Radiu ZET wywiązała się dyskusja na temat ataku prawicy i prawicowych mediów na sędziego Igora Tuleyę.
 • Dorota Kania
  W „naszych mediach” – parafrazując słynne powiedzenie Andrzeja Wajdy – kluczową rolę odgrywają dzieci funkcjonariuszy służb specjalnych PRL‑u i PZPR-owskich bonzów  - pisze Dorota Kania i zabiera się za lustrowanie rodzin kolegów dziennikarzy, którym udało się odnieść sukces.
 • McPraca jest zła dla młodych ludzi – głosił artykuł opublikowany 27 lat temu w „The Washington Post”. Dziś dziesiątki tysięcy wchodzących w dorosłość Polaków, podobnie jak ich koledzy z innych krajów, pracują w taki sposób. Czy rzeczywiście tracą czas?
 • Donald Tusk najwyraźniej ma już dość oskarżeń obarczających go winą za przyjęcie niekorzystnego dla Polski pakietu klimatycznego. "Jarosław Kaczyński kłamie, nie pierwszy raz" - oświadczył oburzony premier.
 • Pałac Prezydencki zabiera głos w sprawie wypowiedzi szefa PiS. Współpracownicy głowy państwa uważają, że te słowa to dowód, że Jarosław Kaczyński zrywa z nowym wizerunkiem spokojnego polityka. Twierdzą też, że Bronisław Komorowski nie da się wciągnąć w "snucie insynuacji".
 • Awantura o Stanisława Kozieja. Skąd się wziął w rządzie PiS. Adam Hofman twierdzi, że za jego powołaniem stali premier Kazimierz Marcinkiewicz i Radosław Sikorski. "Prezentacja Jarosława Kaczyńskiego jako wielkiego impotenta, który nie ma wpływu na rząd, który powołuje, jest absurdem!" - drwił Tomasz Nałęcz.
 • Redaktor naczelny "Newsweeka" w mundurze nazisty z SS, w dłoni trzymający zakrwawiony różaniec. Ta okładka nie przejdzie bez echa. "Nosił Lis razy kilka, ponieśli i Lisa" - komentuje poseł PiS Adam Hofman okładkę najnowszego numeru tygodnika "W Sieci". Tomasz Lis zapowiedział, że sprawa skończy się procesem w sądzie.
 • 37,1 mln - tyle osób oficjalnie mieszka dzisiaj nad Wisłą. To najmniej od niemal 20 lat. Byłoby jeszcze gorzej, gdyby nie mieszkający w naszym kraju imigranci.
 • Leszek Balcerowicz z przedstawicielami Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych, 26.06.1990
  25 lat temu rozpoczęła się w Polsce terapia szokowa. Jeden z fundamentów ładu gospodarczego III RP. Czy naprawdę jest z czego być aż tak bardzo dumnym?
 • Bronisław Komorowski
  Jacek Sasin i Zbigniew Ziobro w Radiu ZET zarzucili prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, że swoją wypowiedzią w 70. rocznicę mordu w Jedwabnem obciążył wszystkich Polaków odpowiedzialnością za Holocaust. Ostro i dowcipnie na te zarzuty odpowiedziała Ilona Antoniszyn-Klik. - Nie rozumiecie zdania złożonego. Niedobrze - wypaliła wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.
 • Tomasz Lis
  Tomasz Lis ostrzega, że Jarosław Kaczyński szykuje "prostacki" plan, dzięki któremu przeprowadzi "aksamitny zamach stanu". Uważa on bowiem, że zarówno Andrzej Duda jako prezydent i Beata Szydło, jako premier będą tylko "podwładnymi" prezesa PiS.