zamiana mieszkania wałbrzych

Jeżeli interesuje Cię zamiana mieszkania wałbrzych zajrzyj do serwisu nieruchomości. U nas znajdziesz temat zamiana mieszkania wałbrzych


 • Wyborczy skandal! PO kupowało głosy na swoich kandydatów
  Kilkanaście dwuosobowych grup podczas wyborów jeździło po najbiedniejszych dzielnicach miasta i w zamian za pieniądze namawiało do głosowania na kandydatów PO.
 • Kłótnia w Strasburgu na inaugurację polskiej prezydencji
  Już sama lista eurodeputowanych chcących zadać pytanie Donaldowi Tuskowi zwiastowała, że będzie gorąco. I gorąco było. Zbigniew Ziobro wytknął premierowi, że jego rząd nie tak dawno wtargnął do mieszkania internauty prowadzącego stronę Antykomor.pl. Natychmiast zareagował Marek Siwiec.
 • PO brała pieniądze z wałbrzyskich firm?
  Kilkaset tysięcy złotych z kas przedsiębiorstw komunalnych w Wałbrzychu mogło trafić do prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej. Doniesienia do prokuratury złożyli już w tej sprawie byli prezesi miejskich spółek.
 • Prezes PiS, Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński nie wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich - donosi "Super Express". Prezes PiS, jak sam mówi, nigdy nie chciał być prezydentem. Kandydował w 2010 roku, bo czuł, że taka byłaby wola jego brata. Tak naprawdę, chciałby znów być premierem.
 • Wycieczka po Polsce śladami korupcji
  "Argentyna ma tango, Wiedeń dobrą kawę, chcielibyśmy, aby UNESCO uznało naszą korupcję za światowe dziedzictwo kultury" - ironizuje agencja Corrupt Tour, która organizuje wycieczki śladami najgłośniejszych afer łapówkarskich w Czechach. W naszym kraju taki rodzaj turystyki dałby utrzymanie kilku biurom podróży. Oto przewodnik po naszych rodzimych plenerach i wnętrzach, które były świadkami największych afer korupcyjnych.
 • Sejmowa sala posiedzeń
  Nowy sondaż polityczny sprawia, że władze PO nie mogą spać spokojnie. Z badania Homo Homini wynika, że PiS ma takie samo poparcie, jak Platforma.
 • Bronisław Komorowski
  Prezydent nie kryje oburzenia aferą z domniemanym trotylem we wraku tupolewa. Słowa krytyki kieruje pod adresem polityków PiS oraz mediów. "Coś niedobrego z nami się dzieje" - mówi Bronisław Komorowski.
 • Rząd w Sejmie
  Premier Donald Tusk wykorzystał popularne narzędzie informacji, jakim stał się Twitter. Szef rządu uspokaja Polaków i przewiduje, że w 2013 roku nie będzie tak źle.
 • Igor Tuleya
  Haniebne czy zupełnie normalne? Politycy - goście audycji "Śniadanie w Trójce" - są podzieleni w sprawie lustrowania rodziców sędziego Igora Tuleyi. Były dziennikarz "Rzeczpospolitej" Cezary Gmyz napisał, że matka orzekającego w sprawie doktora G. pracowała w SB i Milicji Obywatelskiej.
 • Donald Tusk
  "Jest to dla mnie jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu, bo nie sądzę, żebym w przyszłości mógł jeszcze coś takiego dla Polski zrobić" - tak skomentował wyniki szczytu Unii Europejskiej premier Donald Tusk.
 • Przed działaczami PO w regionie niełatwe zadanie. Donald Tusk polecił im przygotowanie listy unijnych sukcesów rządu. Premier musi ją dostać przed swoim objazdem po kraju.
 • PiS zakasze rękawy i zmieni Polskę - obiecuje prezes tej partii Jarosław Kaczyński. Szef Prawa i Sprawiedliwości wspierał na Podkarpaciu kandydata tej partii w wyborach uzupełniających do Senatu, Zdzisława Pupę.
 • PiS będzie miał problem z dalszym poprawianiem swoich wyników w sondażach. PO zatrzymała spadek notowań. 
 • Jacek Protasiewicz zaprzecza, jakoby prosił posła PO Norberta Wojnarowskiego, aby przekonywał delegatów do głosowania na niego. Skomentował w ten sposób doniesienia "Newsweeka", który - powołując się na nagranie - pisze o tym, że stronnik Protasiewicza, poseł Norbert Wojnarowski, obiecuje jednemu z delegatów "załatwienie" stanowiska w KGHM.
 • Donald Tusk
  Rząd zabiera się do walki z bezrobociem. Własne firmy zastąpią niekorzystne formy zatrudnienia.
 • Demonstracja Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, kwiecień 1991
  1 stycznia 1990 r. wszedł w życie pakiet ustaw przygotowanych przez Leszka Balcerowicza. Jeszcze w lutym przed terapią szokową przestrzegał Kazimierz Łaski. Doradzający wtedy Balcerowiczowi młody ekonomista z Londynu Jacek Rostowski zarzucił Łaskiemu rażące błędy metodologiczne. Do końca roku bezrobocie wzrosło z niemal zera do 6,1 proc.
 • Pociąg
  Kolejka do "złotego pociągu". Nikt nie zna zawartości wagonów, ukrytych gdzieś na Dolnym Śląsku, ale Światowy Kongres Żydów już zastrzega, że mogą to być rzeczy należące do Żydów.
 • Ewa Kopacz
  PO ujawniła gospodarczy testament. To owoc mądrości zdobytej w ciągu ośmiu lat rządzenia. I dowód na istnienie ograniczeń w ekonomicznym myśleniu, których ta formacja raczej nie przezwycięży.