zamiana mieszkania żyrardów

Jeżeli interesuje Cię zamiana mieszkania żyrardów zajrzyj do serwisu nieruchomości. U nas znajdziesz temat zamiana mieszkania żyrardów


 • Waldemar Pawlak
  Myślę, że wejdzie w działalność gospodarczą. Jest zbyt aktywny, doświadczony - przewiduje w rozmowie z "Wprost" były minister rolnictwa Marek Sawicki. Czy Waldemar Pawlak porzuci politykę?
 • Paweł Graś
  Rzecznik rządu ostro atakuje Antoniego Macierewicza za słowa o trzech osobach, które przeżyły katastrofę. Jego zdaniem poseł PiS robi z tej nieprawdziwej informacji maczugę do uderzenia w rząd.
 • Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński ruszył w Polskę, tematem jego spotkań nie jest jednak katastrofa smoleńska. Prezes PiS koncentruje się raczej na gospodarce i polityce. Zapewnia, że to jego formacja jest jedyną partią prawdziwie opozycyjną i alternatywą dla rządów Tuska.
 • Solidarna Polska dołącza do zbierania podpisów w sprawie odwołania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Działacze partii zbierali dziś na Placu Zamkowym podpisy pod wnioskiem Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej.
 • "Jeśli amerykańskie służby podsłuchiwały Polaków, to jest to skandal" - oświadczył Donald Tusk. Były premier Leszek Miller uważa, że podsłuchiwały i to wcale nie zwykłych obywateli. Zresztą nie tylko amerykańskie służby.
 • Został skazany wykonawca, a mocodawcy śmieją się w nos. Tak wyrok sądu rejonowego w Siemianowicach Śląskich, który uznał byłego funkcjonariusza ABW Grzegorz S. winnego niedopełnienia obowiązków w czasie zatrzymania Barbary Blidy, komentuje Leszek Miller.
 • Prezydent Bronisław Komorowski
  Politykiem cieszącym się największym zaufaniem Polaków jest prezydent Bronisław Komorowski. Według sondażu CBOS, ponad dwie trzecie Polaków (71%) zadeklarowało zaufanie do głowy państwa.
 • Szef SLD nie przebiera w słowach. - "Kościół katolicki próbuje nieustannie włączać struktury państwa we własną misję religijną, a państwo polskie abdykowało, nie szanuje swej autonomii i niezależności" - grzmiał w sobotę Leszek Miller podczas debaty o stosunkach państwo-Kościół.
 • Instrukcje, co i jak mówić posłowie Prawa i Sprawiedliwości dostają dwa razy dziennie. Pierwsze na ich skrzynki mailowe przychodzą o godz. 10, drugie - o godz. 16. W wyjątkowych sytuacjach rozsyłane są również SMS-y albo dodatkowe maile. Zespół, który je przygotowuje, często się zmienia.
 • "Newsweek" opisuje spotkanie z 2 sierpnia w ogrodzie hotelu Belweder nieopodal Kancelarii Premiera. Z premierem spotkali się wtedy przedstawiciele trzech regionów PO: kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Premier chyba nie spodziewał się, że spotkanie było nagrywane.
 • Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 30 proc. poparcia, podczas gdy Platforma Obywatelska na 22 proc. głosów, jak wynika z najnowszego sondażu CBOS.
 • Leszek Miller
  Leszkowi Millerowi nie podoba się rekonstrukcja rządu. Jego zdaniem premier "kupił" kilka tygodni wytchnienia. Do tego, zamiast pokazać nowy program, pokazał tylko nowe twarze.
 • Bronisław Komorowski i Donald Tusk
  Bez zaskoczenia, pójście rządowi na rękę - tak politycy, którzy uczestniczyli w Śniadaniu w Trójce, komentowali decyzję prezydenta w sprawie ustawy emerytalnej. Bronisław Komorowski podpisał ustawę o Otwartych Funduszach Emerytalnych, ale zapowiedział, że skieruje ją do Trybunału Konstytucyjnego.
 • Zbigniew Ziobro
  Co stało się z 15 milionami dolarów od CIA? Solidarna Polska chce, żeby prokuratura zbadała ten wątek afery tajnych amerykańskich więzień w Polsce. Według doniesień Washington Post taką kwotę przekazano polskiemu wywiadowi za udostępnienie obiektów na terenie bazy w Starych Kiejkutach.
 • Antoni Macierewicz w Sejmie
  "Jeżeli moje nazwisko, adres, miejsce pracy, wszystko, zostało podane publicznie i to, że prowadziłem działania przeciwko terrorystom, to jest logiczne, że ja i moja rodzina odczuwaliśmy obawę o własne życie" – przyznaje były szpieg Aleksander Makowski, komentując likwidację Wojskowych Służb Informacyjną, jaką przeprowadził Antoni Macierewicz i za którą może teraz odpowiedzieć przed sejmową komisją śledczą.